Comprehensive restoration,
renovation of old cars

Read more
Cars for sale The Royal Race Kariera/Praca

Rzepecki AUTO – naprawa samochodów zabytkowych

Rzepecki Auto Jabłonna to firma założona przez Macieja Rzepeckiego, człowieka o wielu różnorodnych zainteresowaniach, w tym również zapalonego konstruktora oraz kolekcjonera zabytkowych aut. Właśnie z pasji do aut powstał w 1985 roku serwis samochodowy w którym, początkowo tylko do czasu do czasu, restaurowano zabytkowe auta. Z czasem serwis przekształcił się w profesjonalną „klinikę”, w której samochody zabytkowe i kolekcjonerskie, pod czujnym okiem najlepszych specjalistów, przywracane są do dawnej świetności. Aktualnie posiadamy dwa nowoczesne i świetnie wyposażone warsztaty.

Przywracamy niepowtarzalny blask i sprawność techniczną sprzed lat przede wszystkim samochodom marek brytyjskich, takich jak Jaguar, Aston Martin, MG czy Lotus. Nie są nam jednak obce prace przy autach marek z innych krajów, jak na przykład Mercedes, Volvo, Ford czy Fiat. Z prawdziwą przyjemnością przyjmujemy również zlecenia na całkiem nietypowe modele aut. Nasi klienci to miłośnicy zabytków motoryzacji zarówno z całej Polski, jak i z krajów Europy Zachodniej (Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Dania, Francja)

W ciągu roku warsztat opuszcza ok. 20 odrestaurowanych samochodów, które stają się dumą właścicieli i zdobywają nagrody w najróżniejszych konkursach. Ponadto oferujemy również sprowadzanie aut zabytkowych, ich modyfikacje, transport i wiele innych usług.

Recently renovated:

Jaguar XK150S OTS

1958 r. See all