Comprehensive restoration,
renovation of old cars

Read more
Cars for sale The Royal Race Kariera/Praca

Profesjonalna renowacja klasycznych aut od ponad 30 lat

W naszych dwóch, nowoczesnych i profesjonalnie przygotowanych warsztatach zlokalizowanych w Jabłonnie pod Warszawą odnawiamy  auta zabytkowe. Rocznie oddajemy właścicielom ok. 20 sztuk samochodów kolekcjonerskich. Odrestaurowane samochody od Rzepecki Auto to nie tylko świetna inwestycja alternatywna – to także spełnienie marzeń  oraz podkreślenie stylu właścicieli. Renowacja samochodów zabytkowych w naszej firmie to proces autorski. Przygotowane przez nas klasyki motoryzacji często wystawiane są w różnych konkursach, na których zdobywają uznanie  publiczności i nagrody jury. Każdy ukończony samochód wygląda tak, jakby wczoraj opuścił fabrykę, a często nawet lepiej!

 

Zaufaj procesowi renowacji samochodów zabytkowych w Rzepecki Auto

Dewizą naszej firmy jest dbałość zarówno o wygląd samochodu, jego niezawodność i komfort jazdy kierowcy. Odnawianie aut zabytkowych zlecili nam miłośnicy klasycznej motoryzacji z Polski, krajów europejskich (Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Dania, Francja) i Izraela. Wszystkie odrestaurowane przez Rzepecki Auto samochody objęte są 2-letnią gwarancją.

Zapraszamy do zapoznania się jak ze szczegółami wygląda renowacja aut zabytkowych w naszej firmie.

 

Sprzedaż, serwis i części zamienne do aut zabytkowych

Firma Rzepecki Auto Jabłonna zapewnia kompleksową obsługę techniczną samochodów zabytkowych w każdym stanie technicznym. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi technicznej. Nasza oferta obejmuje m.in.:

Sprzedajemy gotowe samochody klasyczne, które przeszły udokumentowaną renowację w naszych warsztatach. Dla osób, które chcą mieć wpływ na odnawianie samochodów, proponujemy klasyki przed rekonstrukcją.

Z firmą Rzepecki Auto możesz zrealizować swoje marzenia o zabytkowej motoryzacji w każdej chwili!

 

Sprawdźmy się – Królewski Rajd Samochodów Zabytkowych

Samochody klasyczne najlepiej wyglądają w czasie jazdy. To prawdziwa przyjemność dla właścicieli i wspaniała okazja dla publiczności na zapoznanie się z historią samochodów. Idea organizacji Królewskiego Rajdu Samochodów Zabytkowych spotkała się z uznaniem. W kolejnych edycjach coraz liczniej reprezentowane są auta zabytkowe przygotowane przez Rzepecki Auto. Wspaniała atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu buduje silne relacje i jest składową niezapomnianych doświadczeń dla uczestników i kibiców.

Recently renovated:

rzepecki auto

Aston-Martin DB2/4

1958 r. See all